Anonym bruker Skrevet 16. oktober 2007 #1 Skrevet 16. oktober 2007 Kom den til vanlig tid? Hvor mange dager hadde dere de? Blødde dere mye eller lite?
Anonym bruker Skrevet 17. oktober 2007 #2 Skrevet 17. oktober 2007 ingen her som har hatt mensen de første mnd??
mammalade4 Skrevet 17. oktober 2007 #3 Skrevet 17. oktober 2007 Heisann Jeg var på ultralyd i går og ble satt litt over en uke på termin. Min termin var 27 april,mens ultralyd var 20 april Det vil si at jeg ble gravid før jeg hadde min siste mensen som forsåvidt var veldig rar, Blødde ikke som vanlig og den var ober etter 2-2,5 dag.Har vanligvis mensen i 5-7 dager. Så eg e spent på den siste ultralyden eg skal ha 3 desember. Da får eg vel endelig svar.
Anonym bruker Skrevet 17. oktober 2007 #4 Skrevet 17. oktober 2007 Blødde du mindre enn vanlig da eller? HI
Gudrun75 Skrevet 17. oktober 2007 #5 Skrevet 17. oktober 2007 Hei! Jeg fikk mensen til vanlig tid selv om jeg var gravid, derfor trodde jeg så klart at jeg ikke var det. Men den mensen var rar, blødde kanskje fem-seks dråper hver dag. Blødde av og på i 9 dager. Ikke hatt blødning etter det og er nå 13 uker på vei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå