Gå til innhold

Noen som har prøve IVF ICSI uten hormonbehandling?


Anbefalte innlegg

Skrevet

noen?

Og om så.. hvilke resultater?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ingen?

Skrevet

Jeg har!

 

Jeg skulle ha fryseforsøk, men hadde bare ett egg i frysern. Legene valgte å ta ut det egget jeg hadde selv, i naturlig syklus og gjøre icsi på dette. Det endte med 2 fine egg satt opp og positiv test. Her stopper dessverre gleden, da et endte med ma..

Skrevet

Uff=(

Det var trist og høre, men det går altså ann uten hormonbeh...?

Det var vel ikke den som var grunnen til MA?

Skrevet

Nei over hodet ikke! Ma'n er visst sånt som kan skje... for meg har det hendt 3 gange rpå rad, så jeg har blitt henvist til utredning for habituell abort, det er visst 7-8 mnd ventetid.. Det stopper ikke oss, så neste uke går jeg igang med nedregulering. Vi går privat nå, og legen har stor tro på at vi skal lykkes på 1.forsøk, da han vil gi meg binyrebarkhormon for å nedsette mitt immunforsvar - som han mener er så sterkt at det støter spiren vekk!

 

Jeg gleder meg :o)

 

 

Skrevet

Åh, så bra da... nye forsøk og stor tro altså.. veldig trist å høre om MA`ne... er desverre slik for noen, selv om ingen overhode fortjener det.

Men det lover jo bra igjen nå å massssssse lykke til=)

Håper virkelig det ender med en liten bebbis i armene neste sommer/høst=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...