elskerpusenmin og lillegutt Skrevet 15. oktober 2007 #1 Skrevet 15. oktober 2007 jenta mi har vondt for å roe seg så hun sovnerr. dette gjelder på dagen og til natten. selv om vi er rolige og har faste rutiner, sovner hun litt og 10 minutter våkner hun. jeg tror de siste tre dagene har jeg vært inne hos henne fra kl 9 til 12 x antall ganger for å roe henne. hun illskriker ikke, bare klageskriker. hun skriker ikke hvis vi tar henne opp litt fra senga, men prøver å unngå dette. på dagtid sover hun ca 20 min, og pling så er hun våken i flere timer. hva skal jeg gjøre??
elskerpusenmin og lillegutt Skrevet 15. oktober 2007 Forfatter #2 Skrevet 15. oktober 2007 jeg fullammer også. og hun spiser godt
Anonym bruker Skrevet 15. oktober 2007 #3 Skrevet 15. oktober 2007 Hei, nå får jeg sikkert hets her inne da vi alltid skal la våre søte små ligge på ryggen.. Vi hadde akkurat samme "problem" med tulla vår. Oppdaget ved en tilfeldighet at hun sovnet tungt og lenge dersom hun "startet" søvnen sin når hun ligger på siden. Jeg legger henne alltid en pute mot sengekanten ved magen slik at hun ikke kan tippe over, og sjekker henne veldig ofte til hun sover tungt- Når hun gjør det vipper jeg henne forsiktig over på ryggen igjen og hun sover godt og lengre. Tror hun slet litt med gulping og den refleksen som gjør at de slår ut med armene, hun ble på en måte litt tryggere når hun fikk ligge med beina oppunder magen sin. Jenta vår er 7 uker nå og etter jeg begynte med dette har hun sovet mellom 4-6 timer sammenhengende på natten og 1-3 timer på dagen. Verdt et forsøk iallefall..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå