Nemofish Skrevet 14. oktober 2007 #1 Skrevet 14. oktober 2007 Hvor får man kjøpt sånne forholdsvis rimelig? Var på Fru Lyng i går, og der kostet de fra 499 til 1299... Jaja... Skulle gjerne hatt det litt billigere ja! Noen som vet? Eller hvis du har en du skal selge, send meg en pm! ;o)
Kamomille Skrevet 14. oktober 2007 #3 Skrevet 14. oktober 2007 har ikke noe tips om billigere poser, men bestem deg først hva du vil ha: *tykk eller tynn pose *glidelås bak eller knepping/glidlås forran/i siden *stropp Vi kjøpte vår på babyshop til rundt 450 kr - merke babydan. Den er tynn og det følger med stropp. Viktig for oss at den var tynn slik at den kan brukes året rundt. Denne har også gliselås bak, noen som gjør at barnet ikke kan åpne posen selv. Vår pose er brukt av 2 barn i nå 4 år, og den er fortsatt like fin!
Bellen^2 Skrevet 14. oktober 2007 #4 Skrevet 14. oktober 2007 Jeg kjøpte en i sommer på H&M til 150-200kr tror jeg. Den er foret, men ganske tynn. Glidlås foran, uten ermer og stropper så du får ikke bundet den fast. Junior hatet den, så vi fikk bare prøvd den et par ganger:)
Gjest Skrevet 14. oktober 2007 #5 Skrevet 14. oktober 2007 Rimelige og gode poser kjøper du på www.going.no. De har ikke festestropper eller feste for stropper, men det ordnet jeg med litt bomullsbånd D-ringer og 10 minutter ved symaskinen. Gullet her i huset sover i sin pose hver eneste natt - ingen pose, ingen søvn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå