Niem og Patrick Skrevet 13. oktober 2007 #1 Skrevet 13. oktober 2007 Har et sukkerpapir med bilde på som jeg skal feste på en kake jeg holder på med. Problemet er at jeg aldri har gjort dette før. Hva bruker jeg som "lim" for å få denne til å sitte fast/mykne opp litt? Den er jo ganske stiv nå.. Litt innviklet, håper noen forsto;)
frk.rosa Skrevet 14. oktober 2007 #2 Skrevet 14. oktober 2007 vet ikke helt hvordan kake du lager men vist det er bløtkake ville jeg ikke lagt det rett på kaken men hatt noe under. for vist sukkerpapiret blir vått løser det seg opp.. beste er å legger det på et stykke marsipan og feste det i kantene me melisglassur eller sjokolade. ev lagen en ramme rundt. håpre du skjønner va jeg mener. lykke til =)
Niem og Patrick Skrevet 14. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. oktober 2007 Takktakk=) Det skal legges oppå maripanlokk.. Da får jeg prøve meg frem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå