Gå til innhold

hi hi.. han har oppdaget puppen!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gullet mitt på 8mnd har endelig "sett" puppen når han ammer. Han kikker opp på meg ved ammingen og ser dypt og lenge på brystvorten. Dermed bare piller og pirker han på knoppen som det var en ny dings han må utforske.

-Han er i veldig kravlehumør på gulvet og må studere hver lille ting.

 

Jeg syntes det er så vittig at han ligger der å småkniper meg i puppen for så å fortsette ammingen.. hi hi hi..

 

Det er akkurat som han sier til seg selv: //er dette noe bra greier?// hi hi

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe....

Høres ut som snuppa her i huset, hun har også akkurat oppdaget puppen! Hun er 8 mnd også.

Ser så morsomt ut der hun ligger å studerer og pirker på puppen og sutter litt innimellom! hehe....

Skrevet

Hehe, akkurat sånn gjorde gutten min også da han var litt over 5mnd.. Masse tull og vas med puppen, men jeg måtte le flere ganger! Tok tak i den, kikket på den og oppi munnen med den igjen.. haha,morsomt;p ja da følte jeg meg som en dings må jeg si!

Skrevet

Ååååå det husker eg 3åring min gjorde når han var på den alderen! Alle små ting som puppen, knapper og sånt måtte han borti med ein fing og pirke på. :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...