Mille** Skrevet 13. oktober 2007 #1 Skrevet 13. oktober 2007 Gubben sitter å ser på en grusom skrekkfilm på tv 1000, og jeg prøver å la være å se, men noen ganger faller øynene på tvn uansett om jeg vil elle ikke. Og det er såååå skummelt! Så nå tørr jeg ikke gå på badet å vaske vekk sminken for da må jeg lukke øynene. Og hvem vet hva som kan skje da! Huff!!!!!!!!!!! ;o( Si at det er flere der ute som er like pysete??!
Gjest Skrevet 13. oktober 2007 #2 Skrevet 13. oktober 2007 Hehe, du er ikke alene.. Har hendt noen ganger at han har måttet fulgt meg på do for å tisse ;p
Mille** Skrevet 13. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 13. oktober 2007 *phu* Godt å høre at jeg ikke er den eneste. Nå er filmen slutt og jeg er stuptrøtt, men tørr ikke gå på badet. *skamme seg*
Sommer & sol:-) Skrevet 13. oktober 2007 #4 Skrevet 13. oktober 2007 jeg er og sånn,skikkelig pysete og husredd.... tom første gang jeg så lost holdt jg på og skite i buksa...måtte vente til det var ferdig og litt til for å tørre å gå på badet..enda jeg så på no annet på tv,hehe...(turte jo ikke å se hele)
Avisa Skrevet 13. oktober 2007 #5 Skrevet 13. oktober 2007 Jeg har vært sånn, men litt bedre nå. Jeg klarte ikke gå på do alene på det verste..... Så jeg vet hvordan du har det Har ingen råd, men bare trøste deg med at du ikke er alene om å ha det sånn.
Mille** Skrevet 13. oktober 2007 Forfatter #6 Skrevet 13. oktober 2007 Ja det er jo en liten trøst å høre at vi er flere. Tror jeg legger meg med sminken på i dag. ;o) P.S Den filmen var virkelig grusom altså!!!!!!!!!! ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå