Engel, skatt og lite frø. Skrevet 13. oktober 2007 #1 Skrevet 13. oktober 2007 -Vestlandslefse -salat bestående av issalat, tomat, agurk, mais og jarlsberg ostebiter. -Båtis -cuba sjokoladen -svømmedamepastiller -revne gulrøtter i vann, sukker og sitron. (til middagen)
Niem og Patrick Skrevet 13. oktober 2007 #2 Skrevet 13. oktober 2007 Riegel sjokolade!!! Åsså den lille firkanta sjokoladen me kuer på papiret..? Husker ikke hva den het, kallte den bare ku-sjokoladen
Stjerna88 Skrevet 13. oktober 2007 #3 Skrevet 13. oktober 2007 pæreis!!! den grønne saftisen med sjokoladetrekk på toppen. namm:) vet ikke om den var på 80-tallet, men var hvertfall på starten av 90-tallet (husker ikke noe fra da jeg var 1 år:P) men pæreisen var supergod husker jeg:)
Engel, skatt og lite frø. Skrevet 13. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 13. oktober 2007 Ja, setmmer det. Pæreisen var digg! Og riegel...Hvorfor slutta de med den`? Husker dere donaldtyggegummi? Veldig søt og litt rar å tygge..(m liten tegneserielapp i pakka)
Stjerna88 Skrevet 13. oktober 2007 #5 Skrevet 13. oktober 2007 ja, donald tyggisen ja!! også - BUGG! den ltyggisen til 1 kr som fantes i forskjellige smaker (forskjellig farger på papiert også)! det var "pakker" med en og en tyggis, som man kunne blåse store bobler med:)
dritgrei hei hei! Skrevet 13. oktober 2007 #6 Skrevet 13. oktober 2007 fire bugg og en riegel, det var lørdagsgodtet sitt det :-)
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 13. oktober 2007 #7 Skrevet 13. oktober 2007 visste ikke at det ble kategorisert som 80 talls mat, et ord jeg aldri har tenkt på. stupedame pastiller fåes enda. å ja,den ku sjokoladen, blått papir med bilde av en eng og en ku- vi hadde altid den i barneselskap når jeg var liten. eller riegel sjokoladen- i sann sølvpapir med rødt på.
Jelly Belly Skrevet 13. oktober 2007 #8 Skrevet 13. oktober 2007 Pink Panter drops!!! Og lakris Hubba Bubba.. Er det noen som husker tyggisen som het Digg? Den var i lakrisk og tuttifruttismak og kostet 25 øre!
Engel, skatt og lite frø. Skrevet 13. oktober 2007 Forfatter #9 Skrevet 13. oktober 2007 Visste liksom ikke helt hva jeg skulle kalle tråden for. Tenkte plutselig at dette er skikkelig 80 talls, når samboer kom hjem med en pakke med båtis.Ergo...80 talls;) Bugg og digg var høydare. Het ikke lakrissmaken Shake?
dritgrei hei hei! Skrevet 13. oktober 2007 #10 Skrevet 13. oktober 2007 jo den het det, også var den svart og gul, og hvis man er heldig så kan man dumpe borti den fortsatt....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå