Gjest Skrevet 13. oktober 2007 #1 Skrevet 13. oktober 2007 Sånn i forhold til hus og barn? Her er mannen særdeles nøye når det kommer til husvask, ligger i hver en krok og skrubber de få gangene han vasker huset.
Gjest Skrevet 13. oktober 2007 #2 Skrevet 13. oktober 2007 Han har en utrolig orden i alt verktøyet sitt nede i kjelleren... Der er det helt striglet. Resten av huset er det verre med.
Helnøtt med spire:) Skrevet 13. oktober 2007 #3 Skrevet 13. oktober 2007 At bosset ALDRI skal fylles opp mer enn akkurat til kanten og at komfyren er ren av en merkelig grunn (akkurat den av alt hehe)
Gjest Skrevet 13. oktober 2007 #4 Skrevet 13. oktober 2007 kjøkkenet!! han er kokk og MÅ ha det rent og ryddig over alt men helst på kjøkkenet..
Gjest Skrevet 13. oktober 2007 #5 Skrevet 13. oktober 2007 Hehe, morsomt å lese om hva våre kjære er glad i å holde orden på. Mannen her er og veldig nøye med brødskiva til lilleputt. Salamien skal dekke hele skiva og skjæres gjerne til så det dekker. hehehe
Circe Skrevet 13. oktober 2007 #6 Skrevet 13. oktober 2007 Min er egentlig mest opptatt av at tv`n funker. Og det kan ikke være så fryktelig mye støv på den altså. Klare, fine farger er viktig.
Gjest thricane Skrevet 13. oktober 2007 #7 Skrevet 13. oktober 2007 han er nøye med at vi ikke tråkker inn på den nye gulvet med sko. og det er vel det eneste, hehe.
Kondis som en murstein Skrevet 13. oktober 2007 #8 Skrevet 13. oktober 2007 Samme her!! Tv'n er viktig!!!!! ;o)
Gjest Skrevet 13. oktober 2007 #9 Skrevet 13. oktober 2007 At søpla sorteres, og at alt settes helt riktig(!!) inn i oppvaskmaskinen (han har laget sitt eget lille system)- hehe :-)
Diva Muffin Skrevet 13. oktober 2007 #10 Skrevet 13. oktober 2007 At matrester blir spist opp, og at det ikke er noen av mine hårstrå å finne rundt omkring.
FuriLaks Skrevet 13. oktober 2007 #11 Skrevet 13. oktober 2007 Haha. Festlig å lese om! Her er cd-samlinga i alfabetisk rekkefølge:) Jeg lo en del av det i begynnelsen, men det er jo faktisk ganske så praktisk... Har en ganske sær fyr, så det er sikkert tusen andre ting, men kom visst ikke på noe akkurat nå.
rødhette* Skrevet 13. oktober 2007 #12 Skrevet 13. oktober 2007 Her i huset er det jeg som har ting sortert alfabetisk da... Men det er kun han som vasker gulv her, når det trengs. Og da vasker han nøye, skikkelig militærvask!
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 13. oktober 2007 #13 Skrevet 13. oktober 2007 Nøye med at ledninger ligger riktig, og at "spaghettien" bak tvbenken har sånn plastgreie rundt sånn at det bare ser ut som èn, feit ledning. Og at alle cd'ene havner i cover. Som oftest i riktig cover, men det er ikke fullt så nøye har jeg merket... Og så er det veeeldig viktig å følge oppskrifter - ellers blir det jo ikke det man hadde tenkt å lage, og tenk om det ble VONDT av å ha oppi bittelitt mer krydder?? *ler*
m-mamma Skrevet 13. oktober 2007 #14 Skrevet 13. oktober 2007 At steikeovnen og glassdøra på peisen er rein. Helt flott, jeg hater å gjøre rent det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå