Mrs. X Skrevet 13. oktober 2007 #1 Skrevet 13. oktober 2007 Lurer litt på å investere i dette å bruke som prevansjon siden jeg ikke kan bruke noe annet. Er litt usikker siden syklusen min kan variere med opptil syv dager, er det trygt? Klarer den å registere dette?
mamma og snuppa Skrevet 13. oktober 2007 #3 Skrevet 13. oktober 2007 Hei. Eg bruker pearly, har brukt den i 6 måneder no. Den har fungert bra. einaste problemet er at når syklusen varierer så blir det felire røde dager. Fortida prøver eg å bli gravid og då har den litt lite funksjoner til å vere til hjelp. Vil kanskje anbefale ladycomp, fordi eg trur den har fleire funksjonar. Veit nokon har kjøpt dei brukt på finn.
Mrs. X Skrevet 13. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 13. oktober 2007 Tusen takk for svar! Men da klarer den å registere en uregelmessig syklus ved å ha flere røde dager da. Så da er det jo trygt i hvertfall, vil ikke bli gravid med det første:) Lykke til med prøvinga!
*Rutletutt* Skrevet 13. oktober 2007 #5 Skrevet 13. oktober 2007 Jeg har babycomp som jeg har brukt både som prevensjon og som planlegger. Spiren satt da på andre forsøk og ligger her og koser seg under babygymen:o) Jeg har 26 dagers sykluser, og noen ganger kortere enn det også - med el stort sett 10 dager ut i syklusen - men det har gått helt fint for min del å bruke bc. Det tok litt tid i begynnelsen før det ble så mange grønne dager siden den da skal bli kjent med syklusen - men da den ble det, gikk det veldig greit:o)
mamma og snuppa Skrevet 13. oktober 2007 #6 Skrevet 13. oktober 2007 Takk. Den får med seg ujevn syklus ja, eg begynte å bruke min når eg amma og da var det berre tull på syklus lengda, så i begynnelsen vart det mange røde dager. men etter ei stund får den oversikt og blir bedre. Er veldig fornøy og glad for at denfinnes sidan eg ikkje kan bruke noko prevasjon eg heller.
*Rutletutt* Skrevet 13. oktober 2007 #7 Skrevet 13. oktober 2007 Og vil bare legge til at jeg brukte den som prevensjon i ca ett år før vi begynte å prøve;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå