Gå til innhold

Der gikk jammen slimproppen gitt!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hatt jevnlige, ganske kraftige kynnere i hele dag og nå gikk jammen slimproppen da jeg var på do. Masse slim og ørlite blod. Holdt på å tørke meg ihjel.

Sitter her og har en sånn "mensenfølelse" i magen. Huff. Håper dette er starten på fødselen og at det snart er overstått!

Har 4 dager igjen til termin og tenkt om jeg faktisk skulle få født før den tid! (10 og 14 dager over med de to andre...). Nå er jeg kjempespent.

Har ikke lagt merke til noen slimpropp med de to andre...

Vel, hva tror dere?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

WoooW! Vet ikke hva jeg tror (førstegangs), men det hørtes jo ut som om det er noe på gang!:D Krysser fingrene for deg!:D

Skrevet

håper ting er i gangh=) hehe.. det er noen som har det... har egentlig ikke lov og klage men... har 4 uker til termin enda... hehe uansett.. kjempe masse lykke til.... men kan ikke proppen gå en stund før fødsel da?

Skrevet

Jeg er i samme båt som deg, hvis du leser innlegget mitt litt lengre nede "Slimproppen".

 

Vi får håpe vi er i gang snart! :D

Skrevet

Spennende å se!

Leste innlegget ditt Isilra, og lurer vel egentlig på mye av det samme selv. Men jeg har ikke tenkt å ringe føden enda. Vil vente og se hva som skjer først.

 

HI

Skrevet

stemmer, slimproppen er kun tegn på modning;) men kan skje noe 1 time etter den er gått men også ta flere uker;( min gikk for 1 uke siden, ikke skjedd noe enda. . . men ønsker deg lykke til, en vet jo aldri, er ikke noe fasit svar på det;)

Skrevet

min gikk dagen før lillegutt ble født. Altså rett før riene kom :) Så godt mulig at noe er på gang. jeg fikk en uke før termin.

Skrevet

Min gikk på søndag, og ingenting har skjedd ennå. Har vonde kynnere jevnlig. Termin om 11 dager...

Skrevet

Min gikk også i forrige uke, på onsdagen, så dette kan fortsatt da tid ;)

Skrevet

min og!!!!yiiiiks!!!! spennende-forrige gang merket jeg ikke noe til den-tror den kom i fødsel-men våknet kl 05 av en rie og måtte på do like etter...da kom litt av den og to timer senere mer!!har hatt korte rier som varierer fra 4-15 min imellom helt til nå...spennende!!!håper det ikke stopper opp-har jo fått barnevakt til toåringen og alt mulig:) tror jeg må hlde meg litt i bevegelse nå -så det øker på:)vil ha bebis i dag!!!er 10 dager til ul termin foressten-men menstermin imorgen...!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...