Gå til innhold

noen som har erfaring med denne dingsen?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har den:-) Den er kjekk. Jenta mi på 3 år leker med den, men tror neppe jeg ville kjøpt den til henne nå. Hun syns ikke den er så spennende. Lillesøster på 1 1/2 år syns den er kjekkere:-)

Skrevet

det som er så irriterende er at jeg alltid finner mobilen min andre plasser enn der jeg la den, og den er full av bilder av røde fingre og ting som er på tv, i tillegg til tuster av håret hans... tenkte kanskje det kunne hjelpe å gi han et eget kamera siden han synes det er så morsomt å ta bilder. men det varer vel bare en uke, så faller han vel tilbake til å bruke min mobil :(

Skrevet

Kamera?

Linken du la ut er til "laugh & learn".

 

Kamera hadde kanskje vært noe for 3-åringen min og. Hun stjeler mobilen og tar bilder med den hele tiden. "Titt-titt" sier hun og knipser i vei;-)

Skrevet

jøss.... ser man det.. men det var det kamera de reklamerer for øverst på sida jeg var inne og så på :) jaja...

Skrevet

Har vært inne å sett. Det var ganske smart:-) Tror kanskje vi skal gå for det til jul. Vet du pris?

Skrevet

fant en nettside som selger det, og der var prisen 890 kr.

Skrevet

åå.. hva koster sånt?

 

vet hva småen her skal få til bursdagen sin ihvertfall :-)

 

Hvor får man kjøpt denne?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...