Nit@™ Skrevet 10. oktober 2007 #1 Skrevet 10. oktober 2007 Må jo feire at det er 1 år siden jeg jeg lå på sykehus i Oslo, og trodde nesten (men bare nesten altså) at jeg kom til å dø av smerter... ) Neida, så ille var det ikke, men synes jo litt synd på meg selv må vite! Det var vondt, men det har vært et utrolig år. Fra å aldri tørre å vise kroppen min, ikke like å kjøpe klær, ikke være med ungene på svømming osv, synes jeg nå, etter 4 svangerskap og fødsler, og med tanke på at jeg snart er 40 år, at jeg faktisk er fornøyd. Joda, noen skavanker har jeg da, men jeg er ikke ute etter å være perfekt, men fornøyd med meg selv. Velkommen til "1 årstitten" ) www.operasjonenmin.piczo.com
Mild, Marcus & Mille Skrevet 10. oktober 2007 #2 Skrevet 10. oktober 2007 Åh, så flott du er blitt Du har absolutt god grunn til å være fornøyd med deg selv
Tommage♀♂ Skrevet 10. oktober 2007 #3 Skrevet 10. oktober 2007 Du er flott! =) (Men håper du har kastet den trusa på "før"-bildene, hihi)
NoDoubt Skrevet 10. oktober 2007 #4 Skrevet 10. oktober 2007 Kjempe bra:-) Men jeg får vondt bare jeg ser arrene da:-(
Nit@™ Skrevet 10. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 10. oktober 2007 Hi hi.. Nå måtte jeg inn å sjekke trusa mi ) Har ikke igjen annet enn en allværsbukse (som da var for trang) fra den tiden der! Men den tiden måtte jeg enten ha en bitteliten truse som gikk under magen, eller en som kunne dras over "dashbordet" omtrent.... Hi hi.. fikk meg en god latter nå gitt!
Gjest Skrevet 10. oktober 2007 #8 Skrevet 10. oktober 2007 Så flott!!! Og jeg er noe inni hampen misunnelig!!! Jeg SKAL også få utført bukplastikk - men er redd jeg må betale sjøl. Gratulerer så mye med flott mage!
Nit@™ Skrevet 10. oktober 2007 Forfatter #9 Skrevet 10. oktober 2007 Tusen takk. Ja, jeg er fornøyd. Jeg betalte 8000 selv. Egentlig mye penger for meg, men jeg angrer ikke en dag. Ett lite tips er å få legen til å søke deg via fritt sykehusvalg og til privatklinikk. Litt lettere å få det dekket da. De private vil gjerne ha pasienter via rikstrygdeverket. Finnes ikke mer sikker betaler! Lykke til Kakao. Håper du får det til. Det er absolutt verdt det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå