2008 og 2012 Skrevet 10. oktober 2007 #1 Skrevet 10. oktober 2007 Jeg har akkurat sluttet med p-piller etter 7 år. Har dere erfaring med at mensen blir regelmessig rett etter pilleslutt, eller tar det lang tid? Dette er jo sikkert ganske individuelt, men bare lurer på hvordan det har vært for andre... Hadde uregelmessig mens før jeg startet med p-piller.
Hemmeligheten Skrevet 10. oktober 2007 #2 Skrevet 10. oktober 2007 jeg hadde en veldig kort på 25 dager før det stabiliserte seg på ca 30.
Minime? *10pp* Skrevet 10. oktober 2007 #3 Skrevet 10. oktober 2007 Jeg hadde også uregelmessig mens før jeg begynte med p-piller. Brukte dem i ca 2 år før jeg sluttet. Jeg fikk første mens 28 dager etter pilleslutt, siden har jeg hatt regelmessig syklus på 30 dager:)
Har 2 Skrevet 10. oktober 2007 #4 Skrevet 10. oktober 2007 Jeg sluttet også etter flere år på pillen, og det tok 9 mnd før mensen var i gjenge igjen. Den begynte regelmessig, så ble den ikke det, så ble jeg flinkere til å spise litt sunnere og trene litt. ble gravid på 2 pp, og har en gutt på 10 mnd nå. Lykke til!
Gjest Skrevet 10. oktober 2007 #5 Skrevet 10. oktober 2007 min blir kortete, ca. 25 dager.. men regelmessig, ja 1-2 daget til og fra. så det er greit regelmessig.. men det var den vel og merke før jeg startet på pillen og, hadde brukt pillen 2 år før jeg sluttet nå i starten av september.. og den ser ut til å være regelmessig nå også.. eneste er at det blir mer, vondere, og den varer lenger, æsj og!!
2 søte små gutter Skrevet 10. oktober 2007 #6 Skrevet 10. oktober 2007 Jeg sluttet på pillene i mai, og fortsatt kommer og går den hersens tanta akkurat når det passer henne Før jeg begynte på pillene hadde jeg så regelmessig syklus at jeg nesten kunne stille klokka etter den)
Liss,♥ ♥ T,M,L♥ ♥ Skrevet 10. oktober 2007 #7 Skrevet 10. oktober 2007 Jeg sluttet med pillen i juni 2006, etter og ha brukt det i 8 år, fikk regelmessig mens i desember, og da ble jeg gravid med en gang, desverre så endte det i SA. Men håper det går fort til du får igjen regelmessig syklus, men i følge legen min, så er det veldig varierende fra person til person. Lykke til:)
Gjest Skrevet 10. oktober 2007 #8 Skrevet 10. oktober 2007 jeg sluttet på piller for ca 2 mnd siden, og har ikke fått regelmessig mens enda. Har vanligvis veldig regelmessig, men nå har det bare vært tull. Gynekologen min sier dette er veldig vanlig. Første mensen etter at jeg sluttet var skikkelig kraftig og varte i 4 dager....neste syklus fikk jeg eggløsning 2 uker senere enn jeg pleier, og derfor er mensen veldig utsatt denne syklusen. Skulle hatt den 1 oktober, og den har fortsatt ikke kommet. Og jeg er ikke gravid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå