ஜBettyPஜ Skrevet 9. oktober 2007 #1 Skrevet 9. oktober 2007 Jeg er ganske "grønn" på det området ja...
StorkeMammaen Skrevet 9. oktober 2007 #2 Skrevet 9. oktober 2007 Jeg anbefaler deg å melde deg inn på www.tettinntil.com Det er et forum med mange bærere, nyttige tips og råd, i tillegg er er det mulig å kjøpe brukt slynge/sjal, noe som blir mye billigere. Lykke til som bærer.
Linaria Skrevet 10. oktober 2007 #3 Skrevet 10. oktober 2007 Jeg anbefaler også det bæreforumet. Der er det mange erfarne bærere. Selv kommer jeg til å bruke elastisk sjal til ungen holder hodet selv (har kjøpt det allerede også- øver meg på å knytte det hver dag). Synes det virker best på helt nyfødte, siden man kan støtte absolutt hele kroppen. Når barnet blir større vil jeg sy meg en Mei Tai.
Mammaliten 78 *sprekkeferdig* Skrevet 10. oktober 2007 #4 Skrevet 10. oktober 2007 Hva er en Mei Tai?
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 10. oktober 2007 #5 Skrevet 10. oktober 2007 Se inn på www.tettinntil.com der er det mange bilder av forskjellige. Anbefaler den siden på det sterkeste.
ஜBettyPஜ Skrevet 10. oktober 2007 Forfatter #6 Skrevet 10. oktober 2007 Tusen takk for tipset! Skal melde meg inn i løpet av kvelden!
Linaria Skrevet 10. oktober 2007 #7 Skrevet 10. oktober 2007 Det er en type asiatisk bæreinnretning. Den er veldig allsidig og kan brukes av alt fra helt små barn, til 3-4 åringer som er leie av å gå. Den kan også brukes både til å bære på magen eller på ryggen. Gå på tettinntil eller gjør et google-søk, så finner du masse om den. Mei tai, kalles også innimellom for ABC (Asian Baby Carrier). Men jeg har bare sett engelskspråklige bruke det navnet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå