Gjest Skrevet 9. oktober 2007 #1 Skrevet 9. oktober 2007 Jeg sitter og klør meg i hodet over disse pokkers papirene. Har massevis av spørsmål kjenner jeg, så er det sånn at man helst bør ta det med en kyndig person? Hvordan er det med ferie og sånn f.eks. Huff...... Og hvilke papirer skal man fylle ut sammen med arbeidsgiver, for det er noen av de og, er det ikke? Jeg kjenner at jeg ikke er sånn papir-dame. Skjemaer er noe herk. Kjenner at dette er det eneste som truer min drøm om å få fem barn...tenk å skulle sitte med dette fire ganger til.. Offa... *pusterdyptoggjøretnyttforsøk*
Ioren Skrevet 9. oktober 2007 #2 Skrevet 9. oktober 2007 Jeg fylte ut det jeg visste (altså navn/termindato/alt det der), tok med meg resten ned på nav og fikk de til å gå gjennom med meg for å være sikker på at det ble rett. Fylte ikke ut noe sammen med arbeidsgiver jeg.... Lykke til
Gjest Skrevet 9. oktober 2007 #3 Skrevet 9. oktober 2007 Takk for svar - da gjør jeg det samme! Mitt stakkars hode blir stresset av mindre. Igjen; takk!
Ioren Skrevet 9. oktober 2007 #4 Skrevet 9. oktober 2007 Ikke no problem - satt selv og klødde meg i hodet lenge før jeg fant ut at "satan heller, jeg har betalt såpass skattepenger at jeg kan stjele en halvtime av en av dem og få det rett første gangen"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå