Gjest Skrevet 9. oktober 2007 #1 Skrevet 9. oktober 2007 Jeg synes det er minst like vanskelig som vogn, jeg..... er sååå mange fine, men de er tilsvarende dyre. Så er det de som er mer rimelig, men de har så tynne sprinkler synes jeg - gir meg litt lekegrind-følelse. Har lyst på en seng som er "hel" på kortsidene og bare har sprinkler på sidene tror jeg.. Så en superfin en, tror den het "H.C. Andersen-seng" eller noe sånt, men den koster 3000..Så ska man jo ha senge-ting i tillegg da...Ahh... Ikke lett dette..
Ioren Skrevet 9. oktober 2007 #2 Skrevet 9. oktober 2007 Vi har kjøpt det enkleste av det enkle de hadde på IKEA vi.... Kjøpte den i tillegg brukt,så betalte 100 kr for den Malte den lyseblå og synes den ble riktig så fin selv om den har sprinkler på alle sidene... I og med at lillingen vår ikke får eget rom før vi har flyttet om 1 - 1 1/2 års tid vil vi drøye å kjøpe dyre og "fancy" ting til vi skal innrede barnerom Tror dessuten han bryr seg fint lite om han sover i en seng til 100 eller 3000 kr
Gjest Skrevet 9. oktober 2007 #3 Skrevet 9. oktober 2007 Det er sant...baby bryr seg nok lite, er vi som bryr oss litt for mye. Men det er ikke sånn at vi MÅ ha en dyr seng, er heller det at vi vegrer oss for å bruke så mye på seng, fordi vi vet at den lille antagelig kommer til å sove like godt i en til halv pris, men den er jo såååå fin... :/ Arrg... Fornuften (og lommeboken!) tilsier at vi skal gå for en rimeligere, men sukk...hjertet mitt sier noe annet..(hehh...måtte få dra på med en klisje her..!) Men takk for svar
jente08&jente2010<3 Skrevet 9. oktober 2007 #4 Skrevet 9. oktober 2007 Vi har kjøpt Basson seng vi, bestilte fra deal.no! kostet 1000 kr, men den er solid og fin i treverket! er det jeg ville ha, får også en sånn lekegrindfølelse da de er så tynne i sprinklene! den sengen er iallefall kjempefin:) himmel, kant og et sett matchende sengetøy, fikk vi tak i for under 700kr på skeidar:) eller, de skulle bestille, så skal muligens hente det til helga:) den senga er iallefall knallfin:) anbefales.
line_n & sara Skrevet 9. oktober 2007 #5 Skrevet 9. oktober 2007 kjøpte en på barnevognhuset rudo, kosta i underkant av 900, og den har en liten fiffig ekstrafunksjon, når barnet skal ligge neders i senga (de ligger jo øverst når de er bittesmå) så kan man på den ene langsiden, løfte et par kroker, og senke siden, så slipper man å bøye seg så mye! det krever to voksne hender for å gjøre det, så det er ikke fare for at en utspekulert toåring klarer det på egenhånd!
Gjest Skrevet 9. oktober 2007 #6 Skrevet 9. oktober 2007 Takk for tipsene - jeg skal sjekke ut begge to
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå