Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Julia er 3.5 mnd og har en stund nå snakket med lekene sine..hehe!! Problemet er at ho ikke får noe respons fra dem, så jeg må bevege på dem og gjøre til stemmen min for å late som om lekene snakker tilbake;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe, jepp :) Ligger av og til å "kjefter" på babygymen, mens han dæljer løs skikkelig! Eller ligger og småpludrer med biteringen mens han studerer den nøye ;) Moro!

Skrevet

lille gutten vår "snakker" også til lekene sine... men han bruker bare vokaler enda... hehe;) han kan ligge lenge og snakke med de, han snakker av og til til sutten sin også, han snakker igrunn til alt han får i hendene... :)

Skrevet

Jepp... plutselig begynte han å prate til en bamse, og nå prater han med alt og alle. For tiden er det en ku fra babygymen det går mest utover :) Blir sint på den til slutt, da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...