Pinny og lillegutt Skrevet 9. oktober 2007 #1 Skrevet 9. oktober 2007 Jeg sliter skikkelig med å få dagene til å gå. Går hele tiden å tenker og kjenner etter alt som skjer med kroppen min i håp om at det skal skje noe snart. Nattesøvn er det lite av for jeg ligger å tenker "åååh, hva om han kommer i natt!". Og siden jeg er såpass stor nå er det ikke lett å få gjort en masse heller, så tv-titting og pc surring begynner å bli kjedelig 24timer føles mer ut som 1uke!! Hvordan får dere dagene til å gå?
-Bobsi Skrevet 9. oktober 2007 #2 Skrevet 9. oktober 2007 Er ikke på overtid, men har begynt permisjon og er rimelig utålmodig. - Jeg hviler mye - Litt husarbeid (sånne ting som alltid blir utsatt, vaske kjøleskapet, organisere garderoben i gangen osv) - Er student, så prøver å lese litt - Besøker venner - Leverer seint og henter tidlig i barnehagen - Surfer på PC'en
Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2007 #3 Skrevet 9. oktober 2007 Er ikke overtid riktig ennå her, men regner med at jeg kommer til å gå over termin denne gangen også. Du kan jo - bake og fylle fryseren med brød og andre godsaker - lese ei god bok - håndarbeid hvis du er en av dem som liker å holde på med sånt - prøvd puslespill?? Har et på 3000 brikker her jeg:-)) - invitere venner til deg dersom det er tungt å dra på besøk - rydde og sortere i skuffer dersom du er like rotete som meg - laste ned god musikk Ellers besøker jeg jobben jevnlig, lager middag og gjør lettere husarbeid så dagene flyr unna!! Opp med humøret og frem med tålmodigheten, snart kommer jo den store gevinsten og da glemmer vi vel fort hvor kjedelig disse ventedagene var!!!! Ønsker deg lykke til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå