Gjest Skrevet 8. oktober 2007 #1 Skrevet 8. oktober 2007 Må bare beklage om jeg såra deg , jeg svarte anonymt at Tyr betyr Okse her jeg bor.Eller minner meg om okse da ,namnet.Var ikke meningen å såre deg. Liker fortsatt ikke namnet.Men meg om det. Svarer ikke på modne for der krangler de aldri og jeg vil ikke ødelegge stemninga der.Henne jeg svarte mista barnebarnet sitt i krybbedød i mars og det var ment som en oppmuntring til henne.. Av og til diskuterer vi namn.Men selvsagt ble det sårende for deg.Må bare legge meg flatt og si unskyld !
Gjest Skrevet 8. oktober 2007 #2 Skrevet 8. oktober 2007 Er ikke på bim til vanlig var bare innom for å skrive dette til deg.
dritgrei hei hei! Skrevet 8. oktober 2007 #3 Skrevet 8. oktober 2007 jeg blir med på å dytte denne litt jeg idefix, for jeg vet det er viktig for deg at hun ser det!
Grid Skrevet 9. oktober 2007 #5 Skrevet 9. oktober 2007 Ingen problem du. Alle har sine assosiasjoner til navn og det er like mange meninger som det er mennesker. Det er helt greit! Men veldig hyggelig at du skrev unnskyld da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå