Mi tesoro *220307* *101109* Skrevet 8. oktober 2007 #1 Skrevet 8. oktober 2007 Synes badekaret i stellkommoden begynner å bli litt lite. Bader dere sammen med barnet i badekaret eller dusjer de bare?
Mille** Skrevet 8. oktober 2007 #2 Skrevet 8. oktober 2007 Med nr 1 gikk vi over til å bruke badekaret, badet noen ganger sammen, men stort sett holdt vi henne bare. Med nr 2 hadde vi ikke badekar, så da kjøpte vi en diger badebalje på obs. )
lenej :o) Skrevet 8. oktober 2007 #3 Skrevet 8. oktober 2007 hmm.. han bade i badekaret. så gøy, han elske å bade. han er begynt å snu seg no i karet, å blir hvar gang like overrasket at det går ann å spise på vannet da! :)
Yummy*Mummy* Skrevet 8. oktober 2007 #4 Skrevet 8. oktober 2007 Da badekaret i stellekommoen ble litt l.ite kjøpte vi en badebalje på IKEA faktisk, meget billig og veldig grei, med anti-skli og greier. Så nå sitter snuppa og plasker oppe i badebaljen inne i dusejn:) hun er forresten 8mnd.
It's all about me Skrevet 8. oktober 2007 #5 Skrevet 8. oktober 2007 På Europris har de en balje som er helt perfekt. Er ikke laget som badebalje til barn, men er super str til det. Koster 79,- (mener jeg det er). Er så liten at de små har full kontroll opp og kan leke litt selv. Smatidig er den så høy at de kan sitte og bli dekket så mye du ønsker med vann. Lillegutt på 17 mnd koser seg i den hver eneste kveld (vi har badekar, men synes denne er bedre) og han har brukt den siden han ble født. Kjøpte ny for noen dager siden, så vet de fremdels selges.
*bolla pinnsvin* Skrevet 8. oktober 2007 #6 Skrevet 8. oktober 2007 Har brukt det store badekaret siden han var ca 4 mnd. Vi la han oppi og fylte i lite vann, sånn at han kunne ligge der og plaske selv (selvsagt mens vi fulgte med hele tiden!).
Samsyn, Camilla og Therese Skrevet 8. oktober 2007 #7 Skrevet 8. oktober 2007 Vi har en sånn liten stol som man setter i badekaret. Da kan de sitte selv der og plaske som bare det :-) Snuppa elsker det!
fox`y Skrevet 8. oktober 2007 #8 Skrevet 8. oktober 2007 har en badebalje fra Ikea som jeg bruker på minstemann...storebror bruker d vanlige badekaret....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå