Kosel Skrevet 7. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 7. oktober 2007 Og bestefar,onkeler,tante og div annen slekt er seriøse LSK fan...hihihi men kampen begynner vel kanskje ikke før litt utpå kvelden...?? har jo egentlig litt lyst til å se selv og da... og brorsan da som har kjøp kamp bill. tror jeg...iissj...hehe..uff..jaja vi får finne på noe lurt..
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 7. oktober 2007 #4 Skrevet 7. oktober 2007 Men LSK taper jo. Så de trenger strengt tatt ikke å se den.. =) De fleste kamper begynner vel etter 1800.
Kosel Skrevet 7. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 7. oktober 2007 å neida, de vinner akkurat som i kveld joa, men tenkte kanskje cupfinalen gikk tidligere på formiddagen..nei aner ikke jeg...:)hehe
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 7. oktober 2007 #6 Skrevet 7. oktober 2007 Hehe.. Egentlig vil jeg være så feig og si: Enga hadde kamp på torsdag så de var slitne. Men mener det ikke. Var en utrolig bra og jevn kamp helt til sluttminuttene da LSK virkelig fikk tatt oss. All ære til de og gratulerer me seieren. Den som vinner er best - sånn er det! Men... De vinner ikke cupen! Husker seriøst ikke når cupen går, for har jo ikke vært noe å følge me på der i maneg år for min del.. 2002 var vel sist Enga fikk gullet i cupen... Neste år er Enga best cupgull + seriegull: det blir greier det! =)
Kosel Skrevet 7. oktober 2007 Forfatter #7 Skrevet 7. oktober 2007 13:15 - det blir akkurat idet vi setter oss til bords sånn ca... jaja får unngå alt som heter radio og tv og passe på å få tatt opp kampen så får de se på den når de er hjemme igjen:) hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå