stripete ullsokk Skrevet 7. oktober 2007 #1 Skrevet 7. oktober 2007 Sitter her på dag 55 siden mens, har vært hos legen og tatt blodprøver som viser mindre enn 1 i hcg dvs ikke gravid. (tatt for en uke siden) Skal til legen igjen i morgen for gu, men vet liksom ikke var jeg har i vente. Er rimelig nervøs for hva dette kan være.... Føler meg faktisk gravid, så en kan si at hode mitt spiller meg et STORT puss.. Er så lei, bare håper tr kommer snart!!!! Andre sim har opplevd samme frustrasjonen?
Dotten Skrevet 8. oktober 2007 #2 Skrevet 8. oktober 2007 Hei! Ingen erfaring med dette selv, men ville bare ønske deg masse lykke til i dag på gu. Håper du er gravid, og krysser fingre og tær for deg Klem
Becky333 Skrevet 8. oktober 2007 #3 Skrevet 8. oktober 2007 jepp, er på dag 49 i dag, og holder på å bli gærn. jeg har også tatt blodprøver hos gynekolog, som jeg foreløpig ikke har fått svar på, tok de for halvannen uke siden... så jeg regner med at det ikke var noe å informere om..?? tok innvendig ultralyd, men hun var så kjapp og kjip, hun kunne verken bekrefte eller avkrefte noe som helst, og var så brå og bestemt at jeg følte meg som en idiot når jeg kom ut derfra... så jeg vet ingenting. Har mye utflod (mer enn normalt) og littegranne uggen, og små stikninger/strekninger nede under trusekanten... men bare negative tester, nå testet jeg sist onsdagmorgen og den var også negativ. jeg blir sprø!! så, jo, jeg skjønner godt hvordan du har det!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå