Gå til innhold

Flere som vasker spy på lørdagskvelden?:(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Både jeg og gubben har vært syke, nå er det mini og maxi som er syke. Mini spydde ut hele dobbelsenga vår, og maxi ligger å vrir seg på sofaen stakkars:( nå er det bare midi igjen, gleder meg til helgen er over altså!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

huff da, hørtes ikke noe særlig ut! god bedring til mini og maxi!:)

Skrevet

Jepp... Eldste jenta er syk... off... gruer meg til resten av natten..

Skrevet

Minsten spydde ut over hele kjøkkenet før han la seg i kveld....er spent på om det blir med det!

 

God bedring til dine små!

 

 

Skrevet

Nei, det der gjorde vi oss ferdig med på torsdag (jeg hadde visst fått i meg melk og lillemor spydde av morsmelken :-/ ).

 

I dag bæsjet hun ut sengen (pappaen skulle bytte på henne og tenkte han skulle være lur og gjøre det litt raskt og ikke bære henne bort på stellebordet :-/ men men..

Skrevet

det går alltid over ;-) God bedring

Skrevet

Uff..spysyka er det verste jeg vet..blæææ.

Vi har ikke hatt den siden i fjor..så håper vi slipper unna..

Skrevet

minsten her kastet opp i vår seng i går kveld. Han visste ingen tegn på å være eller bli syk da han la seg så jeg hadde ordnet barnevakt, og fått noen venninner på besøk, vi skulle ut....de gikk ut....like greit, kanskje min form er bedre enn deres idag..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...