SusieQ Skrevet 6. oktober 2007 #1 Skrevet 6. oktober 2007 gutten min skal snart begynne i barnehage og da lurte jeg på hvilke innesko dere har til barn over 2 år. Ser ut som shooshoo bare har til 2 år.
Kamomille Skrevet 6. oktober 2007 #2 Skrevet 6. oktober 2007 vi bruker sandaler! Mindre klamt enn tøfler:)
Gjest Skrevet 6. oktober 2007 #3 Skrevet 6. oktober 2007 Barna liker sjelden å ha noe på føttene er min erfaring (jobber i bhg) Men skinntøfler fra feks Robeez, Bobux eller Alveslottet er aldri noe problem å ha på De er myke og tøyelige, og er ikke i veien for barnet når det er aktiv i lek =)
Tante_Sofie Skrevet 6. oktober 2007 #4 Skrevet 6. oktober 2007 Vi bruker sandaler til begge her, men de er som oftest uten når de blir hentet..
Gjest Skrevet 6. oktober 2007 #5 Skrevet 6. oktober 2007 Ja, de er kjappe å ta de av seg, de er bare i veien =)
ApriIbaby Skrevet 6. oktober 2007 #6 Skrevet 6. oktober 2007 I vår bhg skal de ha noe ordentligt på bena...altså ikke mye skinntøfler el. Dette pga avakuering/brannøvelser etc. Vi har kjøpr deilige ulltøfler (laget av et slags tovet stoff) med borrelås og ordentlig såle på Eurosko. Lille elsker de tøflene. De er luftig og varme
LapScouse Skrevet 6. oktober 2007 #8 Skrevet 6. oktober 2007 i vår barnehage er det ikke innesko i hele tatt, der går barn, voksne, babyer (!) i samme skonene ute som inne. Er ikke det litt uhygenisk med tanke på at det er barn fra 13 uker til 2 år på avdelingen...? Krabbing, og leker og smokker på golvet og.. æsj- tror jeg må ta en preik med bestyrer på tisdag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå