Anonym bruker Skrevet 5. oktober 2007 #1 Skrevet 5. oktober 2007 Jeg er alene med 2 små barn, og har diagnose ADD. Eldstedatteren min har tilpasningsproblemer, og vi vil derfor komme oss tilbake til det området vi bodde før, der bhg hennes er, før hun blir 6 år, og skal begynne på skolen. Ønsker mer enn noe, at hun får begynne sammen med vennene sine der. Jeg går nå skole, på avd for folk med psykiske problemer. Er det noen sjanse for at vi får kommunal bolig i det området vi ønsker tror dere? (Dukker ihvertfall ingen 3-roms utleieleiligheter opp)
Gjest Skrevet 5. oktober 2007 #2 Skrevet 5. oktober 2007 vil tro du skulle ha mulighet til det, så sant de har noen ledige å tilby. hvis de ikke har kommunal bolig i område er de ofte behjelpelige med å finne annen bolig. og siden datteren din har tilpassningsproblemer så er jo det en tungtveiene grunn til å få hjelp. håper det ordner seg for dere og dere får hjelp
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2007 #3 Skrevet 6. oktober 2007 Jeg fikk kommunal bolig her. Men det var pga at jeg jobber i kommunen. Hadde jeg ikke gjort det, hadde jeg ikke fått kommunal bolig heller...:/
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2007 #4 Skrevet 6. oktober 2007 Jeg tror du har sjansen til å få en kommunal bolig. Det er leie, ikke sant? Må bare være sikker slik at je gikke svarer i hytt og pine. Men du må hvertfall dokumentere at du har ADD.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå