Travelmor Skrevet 5. oktober 2007 #1 Skrevet 5. oktober 2007 Det var litt tilløp til panikk i dag morges da vi ikke fant femåringen i senga. Hun var ikke under senga heller. Ikke i stua. Ikke på lofsstua. Ikke var hun i kjelleren heller.. Hun er egentlig ikke noen nattevandrer, så dette var helt nytt for oss. Vi var temmelig trøtte og fortumla etter nattens ståk og sikkert ikke de beste leterne når pulsen ble hakket høyere. Ved andre gangs gjennomgang av alle tenkelige plasser fant vi henne i storesøsters seng og forklaringen var innlysende: "Du vet mamma at med så mye skriking som det var i natt, så var det ikke noe lurt å ligge på rommet mitt"!
Attpåklatten :-)™ Skrevet 5. oktober 2007 #2 Skrevet 5. oktober 2007 Å da hadde jeg også fått høyere puls!!! Men fornuftig liten sak du har da;-)) Såklart det er bedre å sove i sengen til storesøster når de andre lager nattestøy:-))
Reveenka Skrevet 5. oktober 2007 #3 Skrevet 5. oktober 2007 Åh, blir andpusten bare ved tanken! Det har faktisk skjedd her et par ganger også, og da er det gjerne fordi en eller annen blir litt ensom i sin egen seng, og finner seg en søster å campe hos - så de andre sengene er alltid det første stedet vi sjekker! c",)
Travelmor Skrevet 5. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 5. oktober 2007 Skulle gjerne rømt til en annen seng selv i natt, så det var jo igrunnen lurt av henne:-) Hun har aldri før lagt seg i sengene til storesøskenene. Så det var vel derfor jeg ikke fant henne der med en gang. Hun er rett og slett litt mørkredd og går helst ikke ut av rommet sitt om natten... men nå vet jeg bedre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå