tre i kurven Skrevet 5. oktober 2007 #1 Skrevet 5. oktober 2007 Nå er jeg frustrert! Jeg skal vaske overmadrasstrekket, men det er for stort til vaskemaskinen!!! Er det noen som har noen tips?
Regnbuemor til 2 Skrevet 5. oktober 2007 #2 Skrevet 5. oktober 2007 Har du badekar, kan du vaske det der. Eventuelt spyle det i dusjen. Eller levere det til rens.
tre i kurven Skrevet 5. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. oktober 2007 Takk - har tatt det av allerede - derfor så frustrert! Ligger i gangen nå og er bare sååå stort!
Regnbuemor til 2 Skrevet 5. oktober 2007 #4 Skrevet 5. oktober 2007 Hi, hi. Jeg birde følge mitt eget råd egentlig. Tok av overmadrassen for et par måneder siden. Vaska det i badekaret, og hang det ut til tørk. Glemte ta det inn igjen jeg da. Så måtte kjøpe nytt, etter at det gikk jordslag. Jeg skylder på ammetåke!
tre i kurven Skrevet 5. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 5. oktober 2007 HMMM . Det er akkurat det der jeg er redd for selv! Er bare så fjern for tiden - ammetåke??? JA!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå