Anonym bruker Skrevet 5. oktober 2007 #1 Skrevet 5. oktober 2007 Jeg har hatt mensmurring i 3 dager nå.. vet det er rundt eggløsning nå.. Kan man kjenne det så godt, og i flere dager?
Anonym bruker Skrevet 5. oktober 2007 #2 Skrevet 5. oktober 2007 Jepp, som en dobbel pms har jeg hatt noen mnder....det stikker, kramper, ja som pms egentlig.
*2 LyKkEtRoLL* Skrevet 5. oktober 2007 #3 Skrevet 5. oktober 2007 Har aldri kjent, men vet om noen som kjenner det.
Anonym bruker Skrevet 5. oktober 2007 #4 Skrevet 5. oktober 2007 for min del så er eggløsninga vondere enn selve mens-smertene.. Første eggløsning jeg fikk etter sluttet med p-piller så var jeg nesten sikker på det var blintarmbetennelse jeg hadde.. he he.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå