Alba44 Skrevet 4. oktober 2007 #1 Skrevet 4. oktober 2007 Er du her....? Eller noen som vet noe?? Jeg er sååå spent nå på om noe har skjedd :-D :-D *sende masse gode tanker til attpåklatt*
Lunajenta og Alvegutten Skrevet 4. oktober 2007 #2 Skrevet 4. oktober 2007 Jeg er også veldig spent på attpåklatten..! Har ikke sett henne her på lenge! Må vel ha skjedd noe nå?
attpåklatt!! Skrevet 4. oktober 2007 #3 Skrevet 4. oktober 2007 Å hei på dere kjære jenter!! Nå er vi emosjonelle.. blir jo rørt av å bli ropt på jo.. hehe!! Jeg har fått attpåklatten min!!!!!!!!!!!!!! En stor og god jente kom til verden kl 09 på mandag!! Jepp, en jente.. og jeg som trodde såå på gutt.. Men, er så lykkelig!! Alt gikk bra og vi er friske begge to!! Så nå er familien komplett.. helt fantastisk å oppleve dette. Går i min egen lille lykkeboble og bare nyter det!! Går det bra med dere også??
Lunajenta og Alvegutten Skrevet 4. oktober 2007 #4 Skrevet 4. oktober 2007 Åååååå, så flott, gratulerer så mye!!! Og så ei jente, så koselig:) Sikkert veldig spesielt å ikke vite det på forhånd! Her går det bare fint, gutten min er blitt over 2 kg, var på ekstra UL for å sjekke morkakefunksjon osv pga blodtrykket. Alt var kjempefint, han har det bare bra der inne! Og nå nærmer det seg jo veldig, en mnd til termin:) Gleder meg kjempemasse! Kos deg med jenta di og resten av familien, kan tenke meg alle er kjempestolte:) Håper alt er bra med deg og gutten din og, Alba, han er vel blitt stor nå Stor klem fra meg!
Alba44 Skrevet 4. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 4. oktober 2007 Sååå fantastisk, kjære deg!! Sender deg en pm ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå