Anonym bruker Skrevet 4. oktober 2007 #1 Skrevet 4. oktober 2007 I natt våknet jeg med store smerter i rygg, å der magen ble sten hard, gjikk av å på hele tiden. varte i 2 timer var så vondt at jeg gråt. Er i uke 34 . va kan dette være? takk for svar
Vestlandske meierier A/S Skrevet 4. oktober 2007 #2 Skrevet 4. oktober 2007 sterke kynnere eller premature rier. Kanksje du skulle tatt en tlf til jordmor?
Anonym bruker Skrevet 4. oktober 2007 #3 Skrevet 4. oktober 2007 kanskje det.. Men føler jeg ikke ville ringe i unødan...Viss det bare er kynnere liksom..
Anonym bruker Skrevet 4. oktober 2007 #4 Skrevet 4. oktober 2007 Ring heller en gang for mye enn en gang for lite!!! Jeg ville ringt, selv om det bare skulle vise seg at det er kynnere. Da vet du i alle fall det til neste gang det skulle komme, og så slipper du å være redd for at det er noe annet.... ring ring :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå