Gå til innhold

Jeg har jukset litt.........


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg MÅTTE bare se 6. og siste episode av Jordmødrene på PC'en:)

 

Dårlig kvalitet på streamingen (sikker mange som ville se), så jeg har brukt hele kvelden på å se episode 5 og 6, men det var verdt det.

Kunne sett hundre episoder til av den serien!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

nå har jeg også jukset :-)

Kunne også sett mange hundre slike episoder! Er utrolig fasinerende synes jeg og rart å tenke på at jeg har vært gjennom det samme. uvirkelig

Skrevet

Jeg gråter hver episode, det har gjort inntrykk for life å føde. Skal få sett episodene på nett jeg også, det er virkelig en bra serie!

Skrevet

Jeg prøvde jeg også, men det var så dårlig streaming så jeg venter et par dager. Vet jeg kommer til å sippe, men det er jo følelsesladde greier.

Skrevet

Da har jeg også sett de to siste episodene. Herregud som jeg griner hehe. Litt trist og masse fint. Jeg blir slått av hvor hyggelige jordmødrene virker, de bryr seg virkelig om pasientene sine. Jeg husker damene på Ullevål, de virka som kalde maskiner i forhold. Kanskje man skal flytte til Drammen for evt. nestemann ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...