Baremeg Skrevet 3. oktober 2007 #1 Skrevet 3. oktober 2007 Litt intimt... Startet for tre dager siden med at jeg begynte å klø i skjeden og rundt.Så begynte det å svi litt også. Tenkte soppinfeksjon og kjøpte canesten.Har satt en tablett på kvelden inn i skjeden og smurt med krem rundt.Har gjort det nå i to dager,men ingen bedring ennå. Det jeg synes er rart er at når jeg skal sette den tableten inn så kjnnes det veldig rart der inne(sorry detaljer)nesten som skrupete hud.I tillegg har jeg blødd litt idag.Vet ikke om det kan være mensen som er tidelig ute eller at jeg kanskje er sår at det begynner å blø,eller noe annet farlig??? Hva tenker dere? Skal jeg fortesette med canesten og vente litt med å dra til legen. Vet ikke om det er vanlige symptomer på soppinfeksjon eller kan det være andre ting???
ღDidrikmamsenღ Skrevet 3. oktober 2007 #2 Skrevet 3. oktober 2007 Man skal smøre med krem til symtomene er borte og så i 3 dager til. Det er ikke sikkert du har sopp inne i skjeden, og er det ikke noe vits i tabletten. Ang den skrupete huden din, har akkurat vært til legen med det. Å han sa det var livmorveggen min som hadde falt ned. Så måtte knipe masse fikk jeg beskjed om. Har hatt sopp en god stund jeg også nå, og har blødd litt. Kunne være soppen eller det kunne være p-pillene sa legen. Fikk resept på en salve som jeg skulle smøre dag og kveld i 4!!!! uker med jeg.
Baremeg Skrevet 3. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 3. oktober 2007 Takk for at du svarte. Men sa legen at det var valig å blø hvis man har soppinfeksjon??? Jeg er så redd for disse blødningene:(
Meg + 2 prinsesser Skrevet 3. oktober 2007 #4 Skrevet 3. oktober 2007 Hvis man får blødninger mellom mens, så skal man alltid kontakte lege. Samme hvis det er første gang du har sopp. Det tok noen dager før soppkuren hjalp hos meg også, tror jeg smurte meg i 5 dager..
ღDidrikmamsenღ Skrevet 3. oktober 2007 #5 Skrevet 3. oktober 2007 Han sa bare at det kunne kommer av soppen eller p-pillene, sa ikke mer. Men ring til legen hvis du er usikker du
Gjest Skrevet 3. oktober 2007 #6 Skrevet 3. oktober 2007 Hmmm, virkeli merkelig... Kanskje det er urinveis infeksjon men da ska du vel ikke klø da... blør du hele tiden el etter du har vært på do? Anbefaler deg å ta en tur til legen...
Baremeg Skrevet 3. oktober 2007 Forfatter #7 Skrevet 3. oktober 2007 Jeg blør litt når jeg har vært på do og tørket meg. Det virker nesten som om det blør litt fra det stedet som svir og klør.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå