Anonym bruker Skrevet 3. oktober 2007 #1 Skrevet 3. oktober 2007 har en stund nå hatt utflod som samler seg som slimete tråder omtrent.. er det normalt eller? har ingen kløe eller svie.. kan det være deler av slimproppen som går litt etter litt eller?? noen andre som har dettte?
Anonym bruker Skrevet 3. oktober 2007 #3 Skrevet 3. oktober 2007 Det kan være slimproppen. Hadde i løpet av et døgn noe slimete greier som kom ut litt og litt. Det var skikkelig seigt. Jeg ringte jordmor for å høre og hun sa at det mest sannsynlig var slimproppen. Den kan ofte komme ut litt og litt, trenger ikke å komme i en propp liksom. Og hun spurte eksplisitt om det var veldig seigt. Det var min erfaring
adele85 Skrevet 3. oktober 2007 #4 Skrevet 3. oktober 2007 takker for svar.. men er det normalt å ha det sånn over flere dager da?
Anonym bruker Skrevet 3. oktober 2007 #5 Skrevet 3. oktober 2007 hei.. har hatt sånn utflod nå i flere mnd og det er ikke unormalt i det hele tatt... mange som har hatt sånn utflode hele svangerskapet.. noen ganger så kommer det ganske mye oxo.. hvis slimproppen går er det normalt at det er litt missfarge på den, gammelt blod lix..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå