Anonym bruker Skrevet 3. oktober 2007 #1 Skrevet 3. oktober 2007 Har blitt bedt med til Paris på julebord med jobben til mannen min. Er veldig usikker på om jeg skal reise. Har fått barnevakt,nær familie, og søsteren på 4 1/2 vil jo være der sammen med han. Hva synes dere???
Alvepike Skrevet 3. oktober 2007 #2 Skrevet 3. oktober 2007 kommer vel ann på hvor lenge det er snakk om. Tror ikke at jeg personlig hadde klart mere enn en natt borte fra tulla mi verken da eller nå ( snart 9 månder). Men dømmer ikke de som gjør det altså =) Følg hva du vil selv, er somregel det beste!!!
übermamma *5 pp* Skrevet 3. oktober 2007 #4 Skrevet 3. oktober 2007 Nei så lenge hadde jeg ikke dratt fra babyen min-aldri
Anonym bruker Skrevet 3. oktober 2007 #5 Skrevet 3. oktober 2007 Du må gjøre som DU har lyst til, ikke etter hva andre vil syns om deg om du drar. Benytt sjansen sier jeg. Han kommer ikke til å lide noen nød, han er jo med søsteren og annen familie. Nyt noen dager sammen med mannen din du!
Alvepike Skrevet 3. oktober 2007 #6 Skrevet 3. oktober 2007 Tror neppe det er farlig om du er borte fre-søn. så lenge babyen er trugg hos de som skal passe. kos deg du.. og forresten pappen skal jo uansett være borte så lenge, hvorfor kan ikke mammaen, er ikke mere viktig enn pappaen synes jeg!
♥ McQueen♥ Skrevet 3. oktober 2007 #8 Skrevet 3. oktober 2007 Gjør det du føler for. Ikke bry deg om hva alle de andre sier. Så lenge babyen er trygg og kjenner de som skal passe går det helt sikkert veldig bra. Var borte fra lillemann fra lørdag til søndag i helgen som var og det gikk supert! (snart 4 mnd) Men det var godt å komme hjem igjen. Men jeg og pappaen hadde veeeeeeldig godt av å lufte oss litt også.
sarp m/ Niklas og Marius. Skrevet 3. oktober 2007 #9 Skrevet 3. oktober 2007 Du må nesten gjøre det du syntes er riktig. Jeg dro til Barcelona fra tor-søn når mine gutter var 5mnd. Fikk masse pepper for det av mange men, jeg hadde ikke noe problem med det. Var bare deilig og kom tilbake med masse ny energi.
mamma >to gull Skrevet 3. oktober 2007 #10 Skrevet 3. oktober 2007 Som det skrives her så må du gjøre det du føler..Om du klarer å være borte fra han så lenge, så gjør du selvfølgelig det.Han er jo i trygge hender..Og du skal overhode ikke ha dårlig samvittighet om du drar..Det er bare sundt for barna og være borte litt fra foreldrene.. Men siden du spør om jeg ville klart det, så nei.Jeg ville ikke klart å være borte fra han såpass lenge..En natt, maks...!!!Men det er meg da...:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå