FrøkenSprøken Skrevet 2. oktober 2007 #1 Skrevet 2. oktober 2007 Våknet kl 23, og er framdeles våken. Fatter ikke hva som går av ham? Vi stod opp for en time siden. Håper han blir trøtt snart da! Kjenner at jeg er nesten på gråten her. Er sliten og klar, og MÅ på et møte på skolen i morgen... Noen fler som har opplevd dette? Hva gjorde dere?
Northernlights Skrevet 3. oktober 2007 #2 Skrevet 3. oktober 2007 Håper han har sovnet nå! Vanskelig når de er så små, og hos oss har bare puppen hjulpet når han våknet på natta. Ikke så mye annet å gjøre enn å sitte med han, og kose med han på fanget,evt ha på minimalt med lys. Ikke sikkert han føler seg frisk,kanskje? Ikke greit å være liten. Ikke greit å være mamma til en sånn liten heller...håper du sover nå. Begge to =o)
FrøkenSprøken Skrevet 3. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 3. oktober 2007 Han sovna i tre tiden. Tenkte kanskje at han kom til å sove lenge, men nå nei du. 07.30 var han våken :-/ Jaja. Godt at natten er over. Skal levere han i barnehagen, stikke på det møtet, og så hjem og SOVE! *glede seg*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå