mamma'n til ina og ada;o) Skrevet 2. oktober 2007 #1 Skrevet 2. oktober 2007 At babyer sover så mye den første tiden, jeg føler hun sover og sover jeg. Hun sover 3 timer, våkner og får mat og tørr bleie og sovner igjen. Hun sover greit på nettene også. Og i dag har hun gulpet en del, er det tegn på for mye mat eller? Når hun er våken så er hun kjempe blid og fornøyd og hun skriker sjelden. Er alt som normalt da eller? ;o)
hit og dit Skrevet 2. oktober 2007 #3 Skrevet 2. oktober 2007 Ikkje alle beibier sover så mykje, men enkelte av oss er heldige. Tuva sov og mykje i starten. Gulsot kan blandt anna gjer at dei søv meir. Tuva kunne sove meir enn tre timar innimellom, men hysterisk førstegangsmamma som eg er så vekka eg ho kvar tredje time for mat.
Gjest Riga + snulla & vesla Skrevet 2. oktober 2007 #4 Skrevet 2. oktober 2007 Ser at hun er 1 dag eldre enn vesla, og hun bare sover hun også! Hun glømmer til og med å våkne for å spise, så jeg må passe på (pga stor vektnedgang på sykehuset). Vet du at hun får i seg nok mat? En årsak til mye søvn kan nemlig være for lite mat...men da kan man kontrollveie på helsestasjonen. Men det er helt vanlig, ja!:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå