Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2007 #1 Skrevet 1. oktober 2007 Jeg ammer ikke lenger bare så det er sagt, er krafitg overvektig med bmi på over 34!! sitter og vurderer og kjøpe slankepiller over nettet, men får ikke bestemmtmeg, og virker disse? de jeg har sett på er xenical og Acomplia men vet ikke om de virker, de er ikke sånne helsekost slanke piller men medisinske, huff jeg er så usikker, har begynnt og trene asså så er klar over at jeg ikke bare kan sitte i sofaen og knaske slanke piller så jeg blir slank til sommeren....bare noe som kan hjelpe meg og få av de værste kiloene sånn at hverdagen ikke er så tung.. hva syns dere??
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2007 #2 Skrevet 1. oktober 2007 Jeg har vært der på bmi skalaen og har gått fra bmi 34 til bmi 30 på noen mnd. Jeg brukte ketolysekuren en stund og skifta om hele livsstilen min, går mye mer enn ellers og lever normalt. Og uansett bør du få slike medikamenter i samråd med legen din siden det er visse farer forbundet med de fleste slankepillene.
Stina <3 Skrevet 1. oktober 2007 #3 Skrevet 1. oktober 2007 Xenical og trim virker veldig bra sammen! Hvertfall for meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå