Gjest Skrevet 30. september 2007 #1 Skrevet 30. september 2007 Har en Teutonia fra forrigemann, men hadde en annen bagvogn de første fire mnd. Nå har jeg kun teutoniaen igjen. Noen som vet om man kan få kjøpt softbag til disse og ca hvilken pris de ligger på?
Anni 79 med to prinsesser:) Skrevet 30. september 2007 #2 Skrevet 30. september 2007 Er i akkurat samme situasjon som deg. Hadde bagvogn først så Mistral sport Teutonia. Fikk høre da at en kunne kjøpe softbag til ved senere anledning. Jeg har sett dette på nettet til en pris rundt 1500 kr. Vet de har delen på Barnas Hus. Jeg skal også kjøpe til nr 2, med mindre det blir veldig dyrt og jeg likegjerne kan kjøpe ny vogn:)
Aprilskatten min. Skrevet 30. september 2007 #3 Skrevet 30. september 2007 Hei. Teutonia softbag koster rundt tusenlappen. Du kan og kjøpe f.eks. carena softbag til halve prisen. Syns egentlig den var like grei. Fås kjøpt de i de fleste babybutikker vil jeg tro!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå