Anonym bruker Skrevet 30. september 2007 #1 Skrevet 30. september 2007 Har en liten terrorist som er oppe i 6 tiden. har blitt bedre, før var det kl. 05. Hun er 5 mnd- og jeg må fortsatt amme om natten. Når har folk her sluttet med det? Og gikk det av seg selv, eller måtte det en kur til?
JuleMette-OverBekkenEtterGrøt Skrevet 30. september 2007 #2 Skrevet 30. september 2007 Her får jeg faktisk lov til å sove til halv syv- syv tiden jeg nå Hadde en periode med fem-seks jeg også, men det gikk seg til når det ble mørkere ute. O' lykke!! Har ikke noe greie på nattavvenning enda, da babyen min bare er fire mnd, men jeg har inntrykk av at de fleste må bruke en kur på tre-fire netter. Naboen min har akkuratt avvent sin lille gutt, og hun sa det tok tre netter der faren tok ham og gav ham smokk isteden og lot ham gråte litt hos seg. Han er nesten åtte måneder.
Cille Med To Søte Små Gullunga Skrevet 30. september 2007 #3 Skrevet 30. september 2007 Va en på 3 1/2 som vækka oss idag klokka 0600! Han slokna klokka 1900 igår så va vel egentlig klar over at han kom til å våkne tiliar! Blæh.. Slutta å amme for en måned sia ca.. Mi e 7 1/2 måned no. Va kun kos ho ville ha så fant ut at æ ikkje gidda meir.. Va tre netter me litt surking. Opp å gi ho sutta sikkert 20 til 30 gang åsså trappa det sæ ned dag etter dag så tredje natta sov ho! Såv ho fra 1900 til 0730 etter det! GODT!! Isteden for å være oppe tre ganga om nartta.
Gjest Ut på tur Skrevet 30. september 2007 #4 Skrevet 30. september 2007 god morgen vi har sovet 6 timer i strekk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå