¤MegOgMini¤ Skrevet 30. september 2007 #1 Skrevet 30. september 2007 Melder man seg ut av samfunnet?? hehe...
¤MegOgMini¤ Skrevet 30. september 2007 Forfatter #2 Skrevet 30. september 2007 Ingen som vil fortelle meg den hemmeligheten? hmm Skuffende altså..
snartmammapåny Skrevet 30. september 2007 #3 Skrevet 30. september 2007 Aldri vurdert det så vet rett og slett ikke... Men du kan sikkert google det å få et svar;) Eventuelt kjøpe deg fri på ebay, for der får man kjøpt så godt som alt;)
¤MegOgMini¤ Skrevet 30. september 2007 Forfatter #4 Skrevet 30. september 2007 Ja smart, den tenkte jeg ikke på!... Kanskje vente til i morgen, tilfellet jeg skulle ombestemme meg.. Har en dritt kveld/natt Så hadde vært fint, bare i ett par 12 timer til gullet mitt kommer hjem igjen. Da er det jo kjekkt om vi er i samme samfunnet mener jeg..
snartmammapåny Skrevet 30. september 2007 #5 Skrevet 30. september 2007 Du får krølle deg under dynen og sove leeenge... Så har du gullet hjemme igjen før du aner ordet av det. Får du ikke sove så lag deg noe gost å drikke og se på en gammel film i sofakroken. Så sovner du nok tilslutt.
Northernlights Skrevet 30. september 2007 #6 Skrevet 30. september 2007 Den dagen du er offisielt død.Da er du utmeldt. Ikke før. =) Håper det er lenge til!
¤MegOgMini¤ Skrevet 30. september 2007 Forfatter #7 Skrevet 30. september 2007 jepp.. det skal jeg gjøre. Bare håpe jeg ikke våkner opp i drøm på drøm på drøm. gjort det flere uker nå. utrolig ekkelt. tror jeg er våken, men så sover jeg. og når jeg prøver å våkne, så går det ikke. Sprøtt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå