Gå til innhold

Endelig er planene for dåp ordnet:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

det ble jo så mye krøll i forhold til dna test osv,så jeg hadde egentlig bestemt meg for å ikke holde selskap jeg..

 

Men så fikk jeg en sms fra mamman til barnefar i dag (hadde spurt henne om å være fadder), så jeg ringte henne og det ene ledet til det andre og før vi visste ordet av det var selskap planlagt!

 

hun fikser lokale og betaler det (utrolig flott av henne) og hun og mamman hennes skal bake kaker og ordne med servietter osv:)

min mamma og stefar kjøper tårnkake og lukket valnøtt og mamma baker kaker og rundstykker, jeg har allerede hamstra inn syv bøtter sodd så da blir det sodd til middag:)

 

for noen flotte mennesker alle sammen har vist seg å være etter jeg ble mamma:D så nå skal jeg og mamma hjem til bf sin mor en dag og sammen skal vi alle planlegge dåp:)

 

er så glad at dette ordnet seg til slutt og at vi alle sammen kan orden en fantastisk flott dåp for lillegutten min sammen:):) tror det blir en kjempeflott dag:)

 

hun sa forøvrig også at hun synes det er rart men trivelig å ha blitt bestemor og at hun ønsket å stille opp for oss og ha tett kontakt med lucas:) jeg er så glad jeg nå:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

så flott å høre..

 

er godt når ting ordner seg til det beste for dere alle :)

Skrevet

det er kjempedeilig, hun mente tilogmed at bf burde legge i penger i dåpen, jeg hadde tenkt samme tanken selv men ikke orket å lufte det så det var kjekt at mamman hans mente det samme:)

Skrevet

Virker jo som en oppegående dame som vil det beste for barnebarnet da! Ingenting er jo bedre enn det! Skulle jo bare mangle at bf hjelper til økonomisk ved sånne annledninger!!

Skrevet

ja hun er en flott dame har det vist seg:)

tror nok bf blir å klage på at han må legge i, men hun er en driftig dame så hun får nok overtalt han:)

Skrevet

Så fint da :) Her i huset ordna jeg og foreldrene mine alt med dåpen,pluss penger og alt. Ekssvigers var bare gjester,blæh!

Skrevet

det hadde blitt sånn om jeg og hun ikke hadde begynt å prate sammen i går, for jeg skulle nemlig bare ringe å høre om hun og bf(kun dem) ville komme i middag hjemme hos mamma etter dåpen, men så ville jo hun gjerne at familien hennes også skulle bli med og da endte det med at hun tilbydde seg å betale for lokale for jeg sa som sant var at jeg har ikke akkurat satt av penger til noe fest, for jeg har kjøpt ny vaskemaskin osv:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...