Dille og knærtn Skrevet 29. september 2007 #1 Skrevet 29. september 2007 Har dere eventuelt noen forslag?? Sitter å planlegger litt nå og begynte å tenke på det.
beibiboom Skrevet 29. september 2007 #2 Skrevet 29. september 2007 vi skal ikke ha det i alle fall. men en av de jeg går tur med skulle visst ha et skeikkelig fett sanghefte, med alt fra shalala (B.Eidsvåg) (he he-...) til kaffevisa liksom. jeg har ingen erfaring med sanger i dåp, så har ingen forslag desverre!
lisje marthemora Skrevet 29. september 2007 #3 Skrevet 29. september 2007 Vi har hatt en sang som ble sunget rett etter at gjestene ble ønsket velkommen,og hadde satt seg til bordet. Det vart det som ble bordverset. Vi hadde "Vi har i Tulle med øyne blå....." Den passet så bra denne gangen. i dåpen til gutten vår sang vi dåpsalmen "Milde Jesus" Er det en gutt kan jo dere ha "Da Lykkeliten kom til verden" Jeg synst det er koselig med sang , men er det eneste av mine søsken som har brukt det i dåpen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå