Gå til innhold

Skal..skal ikke? hva ville dere gjort?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er nå 15 uker på vei,har bekkenløsning og sliter med kvalme enda!

 

Jeg vurderer å sykmelde meg,ikke for at jeg ikke klarer å gå på jobb,men fordi jeg er redd for at jeg får jobbe mindre framover,er bare vikar,så jeg har ingen garantier for å få jobbe så mye som jeg trenger for å få det jeg har i lønn nå,fram mot permisjon.

 

Har ikke lyst til å gå hjemme,men føler jeg ikke har noe valg,for nå får jeg bare jobbe deltid i stede for 100% ,hvis jeg sykmelder meg på mandag får jeg beholde samme lønna som jeg har hatt til nå!

 

Er dette stygt gjort?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vanskelig for meg å si hva du bør gjøre, men dersom du har bekkenløsning, ville jeg vært veldig forsiktig med hva jeg gjorde. Jeg hadde bekkenløsning i forrige svangerskap, som jeg presset litt vel langt, og fikk større problemer etter fødselen.

Gikk til kiropraktor i 1,5 år etterpå, men har fortsatt vondt innimellom.

Vet at det er noen som sliter med bekkenet resten av livet, fordi de ikke tok hensyn til dette i svangerskapet.

Vet ikke hva du jobber med, men vær forsiktig!

 

Lykke til.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...