lotta72 har fått Anders Skrevet 29. september 2007 #1 Skrevet 29. september 2007 Skal inn til Oslo (bor 6 mil unna) og svi av et gavekort på Zara. Noen som vet når de stenger i dag? Har de mamma- avdelig der? Har sett det mange ganger i utlandet, men kan ikke huske å ha sett det sist jeg var på Zara i Oslo.
Kaffe-og-Baileys Skrevet 29. september 2007 #2 Skrevet 29. september 2007 Tror de stenger kl 17.00. De har nok ikke noen egen mammaavdeling. Men egen avdeling med barneklær, har de!
C&L snart m BaBy igjen Skrevet 29. september 2007 #3 Skrevet 29. september 2007 Jeg vet at Zarah på Majorstuen har en liten avdeling med mammaklær. Ha en fin handletur;)
lotta72 har fått Anders Skrevet 29. september 2007 Forfatter #4 Skrevet 29. september 2007 Det er vel bare en Zara i Norge? Den i bogstadveien?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå