Anonym bruker Skrevet 27. september 2007 #1 Skrevet 27. september 2007 Hvorfor er de så trang i halsen da? Måtte dra skikkelig i halsen og løsnet noen sømmer da de var så trange at jeg ikke fikk de over hodet hans, og han har ikke spesielt stort hode
vekt85 Skrevet 27. september 2007 #2 Skrevet 27. september 2007 Har samme problemet, mi bruke str68, bestilte str 70, men får den ikke over hode, ikke sjangs, så sender den tilbake. Stakkars jenta mi fikk jo helt panikk når jeg skulle prøve å få den på ho.
Mamman til M&E Skrevet 27. september 2007 #3 Skrevet 27. september 2007 Samme her, og samme størrelse som deg. Jeg gjorde som HI, sleit i den slik at sømmen gikk litt opp :-) hmmm, ikke lurt, kan vel ikke levere den tilbake da :-) Aldri mer Tom&TRine på min lillegutt nei!
vekt85 Skrevet 27. september 2007 #4 Skrevet 27. september 2007 kanskje det er noe feil med den str? har en i str 60, å den får jeg fortsatt over hodet, men det er en ensfarget og den i str 70 var stripet, men skulle vel være det samme.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå