Gå til innhold

Dere som ammer..


AnLin *j07* med januargutt.

Anbefalte innlegg

Skrevet

Reagerer babyene deres veldig på at du drikker kaffe? Prøver å finne ut av hva det er som gir snuppa så problemer med magen enkelte dager.. Jeg drikker som regel enten en iskaffe eller en kaffe latte om dagen.. Kan dette være årsaken tro?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

mange barn reagerer på kaffe,,så det kan jo godt være det.

har du forsøkt å ta et par dager uten, og se om det hjelper?

Skrevet

Eller kanskje melken i kaffen??

Skrevet

Hmm, ja kanskje.. Skal holde meg unna kaffe nå noen dager og se om det funker. Drikker ikke melk til vanlig så det kan jo være det og, ja.. Får prøve.

Skrevet

min beby reagerer ikke på kaffe,men han reagerer noe veldig på brød.

Skrevet

Og hvor lenge vil de normalt reagere paa diverse matvarer? Foerste 3 mnd? Eller lenger?

Skrevet

Min reagerer veldig på kaffe:(

Skrevet

Jenta mi reagerte veldig på kaffe med koffein, men koffeinfri kaffe går veldig bra, og det smaker det samme (syns jeg iallefall) :)

Skrevet

Heldigvis reagerer ikke min baby på kaffe, for hun insisterer på å stå opp klokka seks om morran.... Og det greier ikke jeg uten kaffe. Og den må være MED koffein:)

Skrevet

Gutten min har sluttet å reagere på det jeg spiser nå, og han er akkurat blitt 3 mnd. (Reagerte på brus og frukt)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...