Anonym bruker Skrevet 27. september 2007 #1 Skrevet 27. september 2007 ..det eneste jeg tenker på er den ekle magen til hu filipinerdama... seriøst..var det hår hu hadde på magen?? så jævli ekkelt takk gud for at jeg ikke har sånn mage!!
Den drygaste Skrevet 27. september 2007 #3 Skrevet 27. september 2007 no brain no pain sier bare jeg! du er ikke mye god du!
OhMyGod!!! Skrevet 27. september 2007 #4 Skrevet 27. september 2007 i alle dager? hørt om folkeskikk du da? makan!!
junea Skrevet 27. september 2007 #5 Skrevet 27. september 2007 Bra du er heldig med magen din da.. Men tro det eller ei ganske mange gravide som får gravidstripe og strekkmerker i mindre eller større grad da. Men du trenger ikke rakke ned på andre for det.
Gjest Skrevet 27. september 2007 #6 Skrevet 27. september 2007 Jeg forstår godt at du ønsker å være anonym. Desverre vil nok dine barn lære av dine holdinger... Ikke like lett å være anonym i den virkelige verden, så jeg ville prøvd å holde mye av meningene mine til meg selv, slik at ungene unngår å få andre barn mot seg. Blir lei meg når folk skriver sånt jeg. At en kan være så smålig som menneske...
Anonym bruker Skrevet 27. september 2007 #7 Skrevet 27. september 2007 "Jeg forstår godt at du ønsker å være anonym." Her inne er vi alle anonyme, Lompa, så jeg skjønner ikke at du gidder å nevne dette i argumentasjonen din. Eller kanskje Lompa er ditt virkelige navn? Lompa Hansen, formodentlig? Men jeg er enig med deg i at HI er smålig.
Gjest Skrevet 27. september 2007 #8 Skrevet 27. september 2007 Du har på en måte rett, men jeg synes jo at en etterhvert kjenner folka bak nickene her inne. Hvis vi alle er anonyme for hverandre så hadde vi i utgangspunktet aldri behøvd en anonymknapp... Men det er faktisk folk som kjenner hverandre her inne også.
Anonym bruker Skrevet 27. september 2007 #9 Skrevet 27. september 2007 Jeg har ikke noe problem med å skjønne hva du sier og mener, men jeg er bare så UTROLIG lei av at det skrikes opp om bruk av anonymknappen i omtrent samtlige tråder her inne. Spesielt når det hevdes at det kun er innlegg som undertegnes med et eller annet fiktivt nick som har livets rett (nei, jeg sikter ikke til ditt innlegg nå, Lompa).
Anonym bruker Skrevet 27. september 2007 #10 Skrevet 27. september 2007 jeg har verken strekkmerker eller sånne striper på magen jeg.. er 7 mnd på vei og magen er på størrelse med en vannmelon. fornøyd jeg )
Ikkelektuell Skrevet 27. september 2007 #11 Skrevet 27. september 2007 Jeg hadde heller ikke noen strekkmerker ved sju måneder. Da termindatoen kom så jeg ut som en globus. Men for all del, du er sikkert perfekt.
Anonym bruker Skrevet 27. september 2007 #12 Skrevet 27. september 2007 Jeg jinxer deg NÅ HI... til termin skal du se værre ut enn det. I samme slengen kaster jeg på ekstra 15 kg på den allerede boblete kroppen din, i REN FETT!!!! Den så ler sist... (og du tror ikke dette funker... hahahahahahahaha)
Anonym bruker Skrevet 27. september 2007 #13 Skrevet 27. september 2007 magen så unormalt stor ut men det som var verst var alle som lå oppå magen for å få babyen ut.pluss hu som fikk epidural og måtte få ei hånd oppi høna for å få babyen ut... ble helt svett jeg.jeg håper jeg får ut babyen uten at folk ligger oppå meg eller må få ei hånd i høna for å lirke ut babyen..,,...*svelg*
Gjest Skrevet 27. september 2007 #14 Skrevet 27. september 2007 Hånd oppi høna? Vel, de er faktisk der opptil flere ganger for å sjekke åpning, og hele tiden hvordan babyen er plassert... Det de putta inn var en sugekopp, men det hjalp jo ikke så mye, da skuldre + en arm satt fast.
Anonym bruker Skrevet 28. september 2007 #15 Skrevet 28. september 2007 Jeg også syntes det var ekkelt å se, men jeg rakker da ikke ned på den gravide dama for det? Om jeg ser en gravid mage som er nesten svart, og ser ut som den er full at blåmerker, så kjenner jeg at kroppen reagerer. MEN jeg hadde, da jeg så programmet, ingen anelse om at det var normalt! Og om jeg møter en gravid dame med slik mage, så bryter jeg jo ikke ut "Å, for en ekkel mage du har!" Jeg har da litt folkeskikk og sosiale antenner... :-) Det er mye med graviditet og fødsel som kan beskrives som ekkelt for enkelte, men som egentlig er helt normalt, og en del av den fantastiske prosessen med å bli mor. Men er det ikke lov å mene at det er ekkelt? Det er jo ikke et personlig angrep? Men jeg har ingen anelse om hvordan det er å være gravid. Håper at jeg en gang blir det! :-) Og krysser fingrene for et friskt barn, da kan det være det samme om jeg får masse strekkmerker, mage med streker på, kvalme, kløe, og masse andre ting som jeg ikke vet om enda!
Anonym bruker Skrevet 28. september 2007 #16 Skrevet 28. september 2007 jeg og såg dette og begynte å lure..men vi er forskjellige da!!det er ufint å skrive slikt mener jo jeg!!
Anonym bruker Skrevet 28. september 2007 #17 Skrevet 28. september 2007 HI....Når du starter en tråd, så hold deg til saken (om det i dette tilfelle i det hele tatt kan kallas en "sak"). Ganske usaklig å snu fokuset til plutselig å dreie seg om hvorvidt de som svarer deg, signerer med anonym eller ikke..... Nei, slike holdninger, blottet for medmenneskelighet, som du viser gjennom HI, fortjener ikke annet enn masse pepper! God bedring med din selvinnsikt (mulig den bedrer seg i takt med alder og intens jobbing) og dine eventuelle sosiale relasjoner!
Ikkelektuell Skrevet 28. september 2007 #18 Skrevet 28. september 2007 Så HI skal holde seg til saken, mens du står fritt til å vifte med pekefingeren og tale om selvinnsikt og sosiale ferdigheter? Snakk om å overse den berømte bjelken.
Anonym bruker Skrevet 28. september 2007 #19 Skrevet 28. september 2007 jeg er HI og har ikke skrevet annet enn det første innlegget! tro meg den som vil kan jo også beklage innlegget..ser det går innpå folk her... men kan jo i samme slengen nevne 'stein i glasshus'..
Ikkelektuell Skrevet 28. september 2007 #20 Skrevet 28. september 2007 Innlegget mitt var til NN 11:11...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå