GRAVIDMedNr2*FØDEKLAR* Skrevet 27. september 2007 #1 Skrevet 27. september 2007 Skjønner ikke noe jeg tok en test i dag men nesten ikke noe kryss, tok en test i går morres av samme type men mindre kryss i dag enn i går kan det være at forsteret har dødd?
BabyDior - lykkelig mamma :=) Skrevet 27. september 2007 #2 Skrevet 27. september 2007 Hei, Er det noe eller absolutt ingenting? Hva slags test bruker du?
Dotten Skrevet 27. september 2007 #3 Skrevet 27. september 2007 Var begge testene av samme merke??? Det kan jo ha vært en kjemisk graviditet, og at du nå får tr straks....?? Håper ikke det. Jeg har fått svake kryss jeg altså, når jeg testet da jeg var gravid... Ikke alltid testene viser supertydelig svar, p.g.a. at noen ikke produserer så store mengder hcg tidlig. OG tok du testene til samme tid? Altså morgenurin?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå