Gå til innhold

få symptomer......


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå er jeg 15+3 og jeg har veldig like symptomer nå. Er dette normalt??? Er min første og jeg føler meg sååå usikker på dette jeg.

Formen har blitt mye bedre da, og det er visst riktig.

Ønsker alle dere andre her inne lykke til videre i svangerskapet.

Klem

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde en liten periode hvor jeg var i veldig fin form og magen hadde ikke kommet ennå, jeg følte meg bare tjukk. Men kvalmen kom tilbake, og magen kom.

 

Trodde jeg ikke var gravid en periode, så jeg var kjempe redd. Nå er jeg bare kjempe gravid! og veldig glad.

 

den perioden går over, lykke til.

Skrevet

Helt normalt! Bare gled deg over at du slipper plager :-) Både i mitt første og nå i mitt andre svangerskap har jeg hatt lite eller ingen plager.

Skrevet

jeg har det sånn enda jeg og er i uke 21.. kjenner ikke no liv heller, eller kanskje ikke helt sikker.. men føler meg ikke no gravid, magen har jo blitt litt større men stoppet opp føler jeg,, så håper da d er liv alikevl..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...